O firmie Demiwash

Firma Demiwash powstała z myślą o osobach ceniących sobie czystość i porządek. W oparciu o zastosowanie innowacyjnej technologii, świadczymy profesjonalne usługi z zakresu mycia elewacji, okien, fotowoltaiki, paneli słonecznych, powierzchni wewnątrz (szklanych), terenów zewnętrznych (np. kostka brukowa), ogrodzeń, pojazdów ciężarowych, wiat przystankowych, billboardów, tramwajów, autobusów, pociągów czy też budynków i maszyn rolniczych, oraz wszelkich innych zabrudzeń usuwanych za pomocą zastosowań wysokociśnieniowych. W naszej firmie kierujemy się profesjonalizmem oraz jakością wykonywanych usług, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Nasza Praca

Wszystkie rodzaje prac wykonujemy z poziomu gruntu, a mycie elewacji jesteśmy w stanie wykonać do wysokości 20 metrów.

Do wykonania tego rodzaju usługi jako jedyni w województwie warmińsko-mazurskim korzystamy z najlepszego na rynku sprzętu firmy IONIC, gdzie za pomocą wody demineralizowanej umyjemy elewacje bez użycia chemii, co dodatkowo czyni naszą usługę w pełni bezpieczną oraz ekologiczną. Nie oznacza to jednak, że nie sprostamy zabrudzeniom bardziej wymagającym.

W zależności od potrzeb jak i życzeń klienta czyścimy również przy pomocy dobrej jakości środków chemicznych. Trzeba także podkreślić, iż owe środki ulegają biodegradacji, wskutek czego są przyjazne dla środowiska naturalnego. Ponadto współpracujemy z wiodącą firmą na polskim rynku specjalizującą się w zakresie szeroko pojętych usług detailingu, co w rezultacie podnosi jakość oraz fachowość naszego przedsięwzięcia.

Zadbany budynek oraz porządek wokół niego są Twoją wizytówką​

FOTOWOLTAIKA

Nasza firma jako jedna z pierwszych zdobyła profesjonalne przeszkolenie z zakresu mycia paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu potrafimy zadbać o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz samych paneli, używany przez nas sprzęt i techniki mycia zapewniają doskonałe rezultaty z praktycznie zerowym ryzykiem uszkodzenia paneli. 

Nie masz pewności?

Skontaktuj się z nami, doradzimy, podpowiemy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

REFERENCJE

Skontaktuj się z nami

...

Kontakt

Adres:

Al. Sikorskiego 17U1
10-088 Olsztyn
PRZED PRZYJAZDEM PROSIMY O KONTAKT

E-mail:

Telefon:

Śledź nasz profil w social mediach i miej wgląd w to jak wygląda nasza praca i na jak wysokim poziomie jakości są świadczone przez nas usługi!

CENNIK

Nasze ceny uzależnione są od stopnia zanieczyszczeń, rodzaju powierzchni, metrażu oraz dostępności. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, gdyż dokładną wycenę naszej usługi przedstawimy Państwu po konsultacji lub przeprowadzeniu bezpłatnej wizji lokalnej. Dla dużych powierzchni oraz stałych klientów atrakcyjne rabaty.