Technologia

Kierując się profesjonalizmem oraz skutecznością wykonywanych usług, zadbaliśmy o to by sprzęt na którym pracujemy był najwyższej jakości i spełniał oczekiwania naszych klientów. Dlatego też, jako jedyni na terenie województwa warmińsko-mazurskiego posiadamy najwyższej klasy sprzęt firmy IONIC, dzięki któremu jesteśmy w stanie myć efektywnie, a zarazem ekologicznie.  

IONIC SYSTEM

wykorzystuje tradycyjną wodę z sieci wodociągowej, którą następnie poprzez proces demineralizacji przetwarza na krystalicznie czystą. Wielostopniowa filtracja przeprowadzana dzięki zaawansowanej membranie IONIC pozwala na wykorzystanie każdej wody niezależnie od jej twardości, którą przetwarza w wydajny i ekonomiczny sposób. Taka woda, pozbawiona wszelkich obcych jonów (rozpuszczonych w niej minerałów), pozwala na skuteczne mycie elewacji szklanych bez użycia chemii, co wpływa na aspekt ekologiczny, ale również długotrwałość wyczyszczonej powierzchni.

W przypadku silniejszych zabrudzeń, system IONIC wyposażony jest w system grzewczy, pozwalający podgrzać wodę do temperatury 80ᵒC, w efekcie czego staje się jeszcze bardziej skuteczniejszym. Jednym z największych atutów tej technologii jest całkowite wyeliminowanie problemu związanego z zaciekami czy smugami, gdyż woda demineralizowana całkowicie odparowuje z wyczyszczonej powierzchni.

Elewacje czyszczone są za pomocą kijów teleskopowych, dzięki którym jesteśmy w stanie uporać się z zabrudzeniami do wysokości 20 metrów z poziomu gruntu, co dla nas jest bezpieczniejszą formą pracy, a dla klienta z punktu finansowego bardziej ekonomiczne. Nasz system wyposażony jest również w pojemny zbiornik wodny, który pozwala na wykonanie usługi w przypadku braku źródła bieżącej wody, co czyni naszą usługę jeszcze bardziej kompleksową.

ZALETY SYSTEMU IONIC

Znakomite efekty dzięki ultra czystej wodzie (zdemineralizowanej). Oznacza to, iż poddana procesowi wielostopniowej filtracji nie posiada żadnych zbędnych minerałów, materii organicznej czy bakterii uniemożliwiających skuteczne umycie zabrudzonych powierzchni

Dodatkowo mycie wodą demineralizowaną pozytywnie oddziałuje na elektrostatykę czyszczonej powierzchni, a w rezultacie wpływa na zwiększoną odporność na zabrudzenia

Zasięg kijów teleskopowych do 20 m z poziomu gruntu bez konieczności inwestowania w kosztowne usługi alpinistyczne czy wysięgniki

Obecność zbiornika z wodą daje również możliwość pracy tam gdzie źródło wody jest ograniczone

Możliwość podgrzania wody do 80ᵒC, co pozwala uzyskać doskonałe rezultaty z bardziej uporczywymi zabrudzeniami

Brak smug oraz zacieków

System Kärcher

W swojej ofercie posiadamy również usługi z zakresu czyszczenia wysokociśnieniowego do których wykorzystujemy specjalistyczną myjkę firmy Kärcher. Taki rodzaj usługi jesteśmy w stanie wykonać przy pomocy chemii lub bez niej.

Nasze urządzenie umożliwia podgrzewanie wody aż do temperatury 155°C. Pozwala to nie tylko na skuteczne usuwanie silnych zabrudzeń, ale i zachowanie zasad ekologii. Dzięki szerokiemu zakresowi tłoczenia wody oraz wysokiego ciśnienia roboczego, zdołamy wyczyścić uciążliwe zaschnięte zabrudzenia jak i te wymagające wypłukiwania dużej ilości brudu. W przypadku czyszczenia z pomocą środków chemicznych, ich dozowanie wspomagane jest dzięki inteligentnej technologii stopniowania odpowiedniej ilości detergentów.

Do najważniejszych zalet myjki Kärcher należą:

Czyszczenie ekologiczne oraz z wykorzystaniem chemii

Możliwość podgrzania wody do 155 stopni Celcjusza.

Zbiornik na detergenty i ich inteligentne dozowanie

Wydajne tłoczenie wody oraz wysokie ciśnienie robocze

Wysoka skuteczność

Skontaktuj się z nami

...

Kontakt

Adres:

Al. Sikorskiego 17U1
10-088 Olsztyn
PRZED PRZYJAZDEM PROSIMY O KONTAKT

E-mail:

Telefon:

Śledź nasz profil w social mediach i miej wgląd w to jak wygląda nasza praca i na jak wysokim poziomie jakości są świadczone przez nas usługi!

CENNIK

Nasze ceny uzależnione są od stopnia zanieczyszczeń, rodzaju powierzchni, metrażu oraz dostępności. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, gdyż dokładną wycenę naszej usługi przedstawimy Państwu po konsultacji lub przeprowadzeniu bezpłatnej wizji lokalnej. Dla dużych powierzchni oraz stałych klientów atrakcyjne rabaty.