MYCIE ELEWACJI BUDYNKÓW:

Dlaczego należy czyścić elewację budynku?

  • Na pierwszy plan wysuwa się kwestia estetyki. W końcu czysty budynek wygląda po prostu lepiej niż brudny.

SoftWash to technologia czyszczenia i mycia niskociśnieniowego, która wykorzystuje trzystopniową metodę czyszczenia i zabezpieczenia tynków przed ponownym pojawieniem się zanieczyszczeń. Kiedy rozważa się czyszczenie budynku, zastosowanie unikalnego systemu, który nie wymaga użycia rusztowania, może znacznie ułatwić i przyspieszyć pracę. Biznes może nadal działać normalnie, minimalizując straty w handlu, maksymalizując potencjał zysków i utrzymując „normalne” codzienne operacje, niezależnie od działalności. Technologia SoftWash jest wynikiem kilkunastoletniego doświadczenia firm z USA, a stosowane w procesie środki do czyszczenia i ochrony przed ponownym zanieczyszczeniem są opatentowane i niedostępne w handlu. 

Czy samodzielnie jestem w stanie dobrze i porządnie umyć budynek i jego elewacje ? 

Na to pytanie stara odpowiedzieć się prawie każdy, kto ma problem z zabrudzeniem na swoim budynku. Czyszczenie elewacji budynku samemu jest prawie niemożliwe, szczególnie jeśli Twój budynek składa się z kilku kondygnacji. Jednym z głównych powodów, dla których warto zatrudnić firmę taką jak Demiwash – zajmującą się czyszczeniem elewacji, jest zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających w obszarze i wokół niego. Jako profesjonalna firma sprzątająca dysponujemy całym sprzętem, doświadczeniem i umiejętnościami niezbędnym do zapewnienia, że praca jest całkowicie bezpieczna. Oprócz bezpieczeństwa należy wziąć pod uwagę niezawodność i jakość. Wykonujemy profesjonalne usługi czyszczenia elewacji, które zapewnią, że fasada zostanie wyczyszczona na wysokim poziomie przez zespół, który rozumie i ma doświadczenie w czyszczeniu elewacji. 

Bardzo efektywnie czyścimy strukturę z zanieczyszczeń atmosferycznych, wykwitów wapiennych, solnych, glonów itp. Po wielu latach renowacji fascynujących elewacji zdajemy sobie sprawę, że oprócz czyszczenia budynku konieczne jest jego zabezpieczenie w celu zmaksymalizowania inwestycji. Po oczyszczeniu elewacji proponujemy impregnacje specjalistycznymi produktami zabezpieczającymi przed brudem, czynnikami atmosferycznymi, anty-graffiti.